Warszawski Ratusz pogratulował uczestnikom igrzysk Eurotrigames 2021!

Warszawski Ratusz pogratulował uczestnikom igrzysk Eurotrigames 2021!

Aktualności Odsłony: 495

19 listopada 2021r. w Pałacu Ślubów na Pl. Zamkowym w Warszawie stołeczna część polskiej reprezentacji na igrzyskach Eurotrigames 2021 spotkała się z panią Prezydent Warszawy Renatą Kaznowską. Spotkanie było niezwykłe, ponieważ po raz pierwszy nasi zawodnicy zostali tak oficjalnie docenieni przez władze miasta Warszawa.

"Mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w ważnym dla sportu osób z zespołem Downa spotkaniu z Panią Prezydent Warszawy Renatą Kaznowską" - mówi prezes fundacji SONI Paulina Gadomska-Dzięcioł. "Pani Prezydent podziękowała naszym zawodnikom za trudy przygotowań do igrzysk Eurotrigames_2021 i pogratulowała wyników. My, rodzice, wymieniliśmy z panią Prezydent kilka ważnych informacji, a przede wszystkim zbudowaliśmy świadomość istnienia grupy profesjonalnych zawodników z zespołem Downa".

Na spotkaniu Prezydent Kaznowska wręczyła zawodnikom i trenerom listy gratulacyjne, podpisane przez Prezydenta Rafała Trzaskowskiego oraz upominki. Znalazła też czas, by porozmawiać osobiście z każdym zawodnikiem, wypytując o okoliczności zdobycia medali i trenowane dyscypliny. Nasi sportowcy czuli się pewnie i chętnie opowiadali o swoich doświadczeniach. 

Dziękujemy za zaproszenie panu Prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu. Szczególne podziękowania za zainicjowanie spotkania kierujemy do mamy Dominika, pani Marty Ulatowskiej.

 

Drukuj