Ruszają SONI zajęcia on-line!

Ruszają SONI zajęcia on-line!

Drodzy Rodzice i Sportowcy,

aby utrzymać i poprawić sprawność fizyczną Fundacja SONI od 28 kwietnia 2020 rusza z treningami domowymi online live‼️

Trening będzie trwał ok 45 min⏰

✅ Wtorki 18.00 to zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez Równoważnię on-line poprawiające sprawność fizyczną i motorykę ruchu

✅ Czwartki 18.00 (w miarę dostępności prowadzących) zapraszamy na zajęcia z LA, pływania na sucho, Judo, strechingu i innych zajęć prowadzonych przez gości i partnerów SONI. Wszystko wg grafiku publikowanego w Grupie SONI Zajęcia on-line.

Obiecujemy kupę śmiechu i uśmiechu???

Dla zachęty do systematycznego trenowania postaramy się organizować dla Was konkursy oraz inne zabawy, aby wspólny czas spędzać tak fajnie jak byśmy się spotykali osobiście.

Osoby chętne na zajęcia on-line live prosimy o polubienie stron: Równoważnia i SONI oraz przesłanie drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podpisanej zgody na uczestnictwo w zajęciach.

W odpowiedzi na maila prześlemy link do grupy.

Opłaty

Co do zasady zajęcia są bezpłatne. Jeśli możecie i chcecie się odwdzięczyć, prosimy o wpłaty 10-20 zł za zajęcia na konto Fundacji SONI - środki zostaną przeznaczone na działalność statutową fundacji. Wpłaty można dokonać poprzez przycisk Przekaż datek na stronie fejsbukowej lub bezpośrednio na rachunek Fundacji: 30160014621876196330000001

Zgoda na udział w zajęciach - do pobrania


Drukuj   E-mail