Konferencja Sport osób z zespołem Downa - 21 marca 2019 BUW g. 14

Konferencja Sport osób z zespołem Downa - 21 marca 2019 BUW g. 14

Zapraszamy na pierwszą konferencję fundacji Sportu Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie (SONI) organizowaną w dniu święta osób z zespołem Downa.

To niepowtarzalna okazja, by poznać metody pracy ze sportowcami z zespołem Downa, dowiedzieć się, jak działa światowa organizacja Sports Union for athletes with Down Syndrome i poznać osobiście jej szefa, pana Geoffa Smedleya.

Podczas konferencji odbędzie sie też panel poświęcony budowaniu pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz prezentowaniu niepełnosprawnych sportowców w mediach. Ten temat przedstawią Paulina Królak i Adrian Lipiński, redaktorzy portalu Parasportowcy.pl

Konferencja przeznaczona jest dla nauczycieli, wychowawców, trenerów i innych osób pracujących z dziećmi i młodzieżą z zespołem Downa, ich rodziców i opiekunów. Patronat honorowy nad konferencją objął Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Pan Jan Widera. 

Program:

13.45  Rejestracja

14.00  Sport osób z zespołem Downa - Geoff Smedley/SUDS

15.00  Wizerunek osób z niepełnosprawnością intelektualną - Paulina Gadomska-Dzięcioł/SONI

15.30 Sportowcy niepełnosprawni w mediach - Paulina Królak i Adrian Lipiński/Parasportowcy.pl

16.00  Zakończenie

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drukuj   E-mail